Послуги видеостанции

Як відомо, реклама — найкращий засіб просування будь-якого бренду, а рекламні відеоролики — це спосіб заволодіти увагою значної цільової аудиторії і поповнити клієнтську базу.

Не кожна компанія має свій власний маркетинговий відділ, тому багато хто користується послугами сторонніх видеостанций, у штаті яких є професіонали, які створюють якісні графічні відеоролики. І ось на надання таких послуг можна побудувати прибутковий бізнес.

Щоб розпочати свій бізнес, необхідно мати стартовий капітал не менше 100 000 рублів: ці гроші потрібні для купівлі потужної оргтехніки та ліцензійного програмного забезпечення. Плюс, бізнесмен-початківець повинен мати відповідні знання та навички роботи з видеографикой.

На початковому етапі можна організувати робочий кабінет прямо у своїй квартирі і не витрачатися на оренду офісу. Але якщо ви хочете залучити великих клієнтів, то такий варіант не підійде — необхідно створення солідного іміджу. Тому, якщо бюджет дозволяє, краще зняти офісне приміщення площею 1015 кв. метрів.

Щоб створювати професійні продають відеоролики, необхідно володіти знаннями програміста, сценариста і видеодизайнера. Якщо таких немає, доведеться наймати в штат вузькоспеціалізованих співробітників.

Якщо такої можливості немає, можна пройти навчальний курс — відеороликів в інтернеті для початку буде достатньо. Таким чином підприємець зможе виконувати замовлення самостійно.

Ще один варіант — придбання франшизи вже працюючої видеостанции. Коштувати вона буде близько 50 000 рублів. У результаті бізнесмен отримує доступ до величезної кількості готових унікальних відеоматеріалів, які безумовно стануть в нагоді в процесі роботи над замовленнями.

Запропонувати послуги видеостанции можна великим промисловим підприємствам, салонах краси і будь-яким фірмам, які хочуть збільшити обсяги своїх продажів.

Прибуток від такого бізнесу досить відчутна: навіть при невеликій кількості клієнтів можна отримувати близько 100 000 рублів на місяць, так як один рекламний відеоролик коштує від 2 до 15 000 рублів.

Поділіться своєю думкою