Послуги приватного сімейного лікаря

Не секрет, що рівень заробітної плати лікарів у державних лікувальних установах залишає бажати кращого. Багато лікарі думають над тим, щоб розпочати приватну практику. Наприклад, прекрасним бізнес-проектом для починаючого підприємця з медичною освітою стане надання послуг приватного сімейного лікаря цілодобово.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідеальним рішенням буде оренда невеликого кабінету в престижному медичному центрі. Витрати на рекламну кампанію в цьому випадку будуть мінімальні, так як цільова аудиторія дислокується саме у обраному місці. Ночами, звичайно, робота буде вестися у виїзному режимі, так як медичні центри не працюють цілодобово. Звичайно, можна організувати кабінет у стінах власної квартири, але витрати на оформлення будуть дуже суттєвими.

Не обійтися без комплекту медичного обладнання. Мінімальний набір складається з апарату для вимірювання тиску, температури, ростоміра, ваг, експрес-аналізаторів, автодефибрилятора, портативного електрокардіографа, спірометра, секундоміра, крокоміра, алкотестера, різних комплектів для діагностики, фонендоскопа. Обов’язково потрібні телефон, комп’ютерна техніка, комфортабельні меблі. У загальній складності на придбання всього необхідного потрібно витратити не менше 15 000 доларів.

Також в наявності у сімейного лікаря має бути набір стандартних лікарських засобів.

Мінімальна сума стартового капіталу становить 25 000 доларів. Персональні лікарські послуги оцінюються не менш ніж у 8 доларів за прийом. При правильно побудованій маркетингової стратегії та високій якості наданих послуг, вкладення окупляться не пізніше, ніж через 2 роки роботи.

Share your thoughts