послуги приватного інструктора по водінню

Більшість випускників автошкіл потребує додаткових заняттях, так як досвід, отриманий у процесі навчання, мінімальний. І на надання послуг індивідуального автоинструктора можна побудувати прибутковий бізнес.

Підприємство буде затребуваним і прибутковим тільки в тому випадку, якщо його засновник дійсно вміє професійно водити автомобіль і володіє всіма необхідними для безпечного водіння навичками.

Клієнтами приватних інструкторів з водіння стають не тільки «новоспечені» водії. Є люди з великим водійським стажем, але які з тих чи інших причин тривалий час не сідали за кермо (наприклад, жінки після вагітності і пологів), і їм потрібна допомога, щоб знову відчути впевненість у собі і своїх можливостях.

Для початку необхідно обзавестися власним сайтом в інтернеті. Цей ресурс повинен містити вичерпну інформацію про інструкторі і послуги, а також слушні поради для автовласників. Це допоможе завоювати довіру аудиторії.

Бажано викладати на сайт відеоролики з уроків з водіння та відгуки задоволених клієнтів.

«Сарафанне радіо» — найкращий помічник у просуванні вашого бізнесу. Якщо послуги надаються дійсно якісними, а вартість їх прийнятна, то від клієнтів незабаром просто не буде відбою.

Як бачимо, вкладення в рекламу і розкручування мінімальні, а профіт при правильній організації буде дуже гідним.

Поділіться своєю думкою