Послуги повернення евакуйованих авто

На жаль, життя автолюбителів досить часто затьмарюють ситуації, пов’язані з евакуацією їх «залізних коней». Всім відомо, наскільки складно потім повернути автомобіль зі штрафстоянки і скільки кіл бюрократичного пекла належить пройти. Дефіцит часу змушує людей звертатися за вирішенням їх проблем до сторонніх фахівців, тому надання послуг з повернення евакуйованих авто можуть стати стабільно високим джерелом доходу для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно орендувати приміщення під офіс і сформувати штат працівників (менеджерів по роботі з клієнтами, диспетчерів та інших професіоналів). Робота ведеться наступним чином: клієнт залишає заявку на замовлення послуг по телефону або на сайті компанії, менеджер оперативно їде на зустріч з ним, і сторони укладають договір. Від замовника необхідно отримати не тільки всі документи на машину, але і потрібну суму для оплати штрафу. Це, загалом-то, все, що потрібно від клієнта. А далі все переходить у руки співробітників вашої фірми.

Бажано, щоб евакуйований автомобіль повертався до свого власникові протягом доби. Така висока швидкість дозволить напрацювати хорошу репутацію і сформувати лояльну клієнтську базу.

Потрібно зазначити, що конкуренція серед компаній, що надають подібні послуги, поки вкрай мала. Вартість роботи фахівців з повернення варіюється від регіону до регіону. Наприклад, у столиці можна отримати від одного замовника до 7000 рублів, на периферії — трохи менше. Статистика показує, що в Москві щодня потрапляють під евакуацію близько 130 машин. Який прибуток можна отримати хоча б з чверті з них, підрахувати нескладно. При цьому вхідний квиток в бізнес коштує не більше 350 000 рублів. Вигода очевидна!

Share your thoughts