Послуги платної швидкої допомоги

Потреба кваліфікованої невідкладної медичної допомоги у населення дуже велика. На жаль, в наші дні нерідкі випадки затримки приїзду бригад швидкої допомоги, що призводить не тільки до погіршення стану хворого, але і загрожує трагічними наслідками. Саме тому організація платної «швидкої» може стати досить затребуваною послугою, що приносить чималий дохід.

Перші приватні швидкі допомоги з’явилися в Росії близько двох десятків років тому. Їх послугами тоді користувалися жителі Москви і Санкт-Петербурга. З часом такі медичні компанії стали з’являтися і в інших великих містах. Проте до цих пір в провінції немає можливості скористатися послугами платної невідкладної допомоги.

При високому ступені кваліфікації, хорошої оснащеності сучасною апаратурою, забезпечення медичними препаратами та оперативній роботі бізнес з надання послуг швидкої допомоги буде досить затребуваним і прибутковим.

Безумовно, братися за організацію такої фірми може тільки висококваліфікований медичний фахівець, який має достатній досвід лікарської роботи, або медичний менеджер.

За підрахунками фахівців, для старту приватної швидкої потрібно мінімум $ 50 тис інвестицій. Основна частина капіталовкладень на початковому етапі піде на придбання як мінімум трьох спеціалізованих машин, обладнаних сучасною апаратурою, і забезпечення їх медичними препаратами. Особлива увага має бути звернена на формування бригад з відповідальних, кваліфікованих лікарів та медиків середньої ланки.

Прибуток від надання послуг невідкладної медичної допомоги головним чином залежатиме від якості лікарської допомоги і від оперативності.

Слід мати на увазі, що додатковий дохід можна отримати від введення додаткових послуг, таких як: транспортування важкохворих, взяття аналізів на дому, проведення в домашніх умовах медичних маніпуляцій (уколів, крапельниць), зняття абстинентного синдрому, проведення масажу.

Приватна швидка допомога може обслуговувати проведення масових заходів: міських свят, спортивних змагань.

Поділіться своєю думкою