Послуги ігрового інструктора

Перетворити улюблене хобі в успішну роботу з пристойним доходом мріють дуже багато. Американець Том Тейлор зумів здійснити задумане і стати мільйонером. А заробити заповзятливий молодий чоловік зміг на наданні послуг так званого ігрового інструктора.

Тому з семирічного віку захоплювався комп’ютерними іграми і до повноліття знав їх усі вже напам’ять. Щорічно молода людина удосконалював ігрові навички, постійно стежив за новинками, і в один прекрасний момент потрапив у ТОП-5 кращих світових гравців. В цей час до містера Тейлору прийшла популярність. До нього стали звертатися за консультаціями початківці геймери, і тоді Тому вирішив, що буде давати уроки на платній основі.

Почав бізнесмен з створення власного сайту, на якому зробив окремі розділи для самих популярних комп’ютерних ігор. Після цього він зібрав разом досвідчених гравців, щоб ті могли надавати допомогу починаючим. Тобто Те делегував обов’язки, і в результаті йому вдалося охопити величезну цільову аудиторію.

У Росії комп’ютерні та онлайн-ігри не менш популярні, ніж за кордоном. Тому аналогічний проект в нашій країні реалізувати дуже просто. Якщо ви — затятий ігроман і хочете поділитися досвідом з однодумцями, то всі дороги до здійснення задуму і отримання прибутку відкриті!

Share your thoughts