Послуги автовишки

Спецтехніка різного роду затребувана завжди. Наприклад, надаючи послуги автовишки, можна заробити пристойні суми грошей, не докладаючи при цьому істотних зусиль.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту не потрібно тривалих зволікань з документами. Бюрократія мінімальна. Оформляєте стандартне ІП, купуєте техніку, отримуєте дозвіл від Росспоживнагляду і приступаєте до активного пошуку клієнтів.

Автовишки бувають різних типів — щоглові, комбіновані, з телескопічною стрілою, з шарнірно-ліктьовий стрілою і т. д. Кожен з цих видів вигідний по-своєму. Єдина умова, що точно необхідно виконати для успішної реалізації проекту — це придбати вишку з робочою висотою від 22 до 28 метрів. Вони вважаються найбільш затребуваними.

Практика показує, що замовлень у власників автовишок достатньо завжди. Доцільно поповнити автопарк відразу декількома одиницями спецтехніки. Якщо бюджет обмежений, цілком можна обійтися покупкою б/у машин. Звичайно, найнадійнішими вважаються іномарки, але вартість їх по кишені далеко не кожному. Тому на початковому етапі можна «не морочитися» і прикупити новенький вітчизняний ГАЗ 3309 за пару мільйонів рублів.

Особливу увагу слід приділити підбору персоналу. Машиніст автовишки зобов’язаний отримати відповідне посвідчення. Благо, навчання не тривалий, всього 2-3 місяці.

За попередніми підрахунками, стартові вкладення в розмірі 2 мільйонів рублів окупаються вже протягом 10 місяців роботи.

Share your thoughts