Послуга заправки картриджів

Офісна друкуюча оргтехніка варто сьогодні недешево, а витратні матеріали до неї — і того дорожче. Картридж для принтера, найчастіше, оцінюється мало не в половину самого пристрою, тому люди вдаються до послуг фірм, що займаються їх заправкою. Відповідно, попит на ці послуги буде завжди, і зайнявшись таким родом діяльності, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Завоювати прихильність клієнтської аудиторії нескладно: достатньо виконувати свою роботу якісно і в строк.

Для офісу підійде невелике приміщення в 20-25 кв. метрів. Важливо вибрати правильне місце розташування (поблизу бізнес-центрів). Також цікавою пропозицією для населення стане послуга заправки картриджів на дому, тому доцільно продумати і цей варіант.

Початкові вкладення невеликі: меблі для офісу обійдеться в 12 000 — 15 000 рублів. Обладнання та інструменти для заправки — 100 000 рублів. Плюс, витратні матеріали — близько 20 000 рублів.

Штат фірми включає мінімальну кількість співробітників. Найважливіший з них — майстер. На нього ж на перших порах можна покласти обов’язки по прийому замовлень. До речі, навчитися майстерності заправки картриджів може кожен, тому необов’язково шукати працівника з досвідом.

Максимальна стаття витрат — це рекламна кампанія. Скупитися не варто. Витративши близько 350 000 рублів, ви зможете яскраво заявити про себе у всіх можливих джерелах і «перестрибнути» наявних конкурентів.

Щомісяця цілком реально обслуговувати до 200 клієнтів і спокійно вийти на дохід в 60 000 рублів, окупивши всі витрати вже через рік.

Share your thoughts