Послуга «тверезий водій»

Ця бізнес-ідея давно у всіх на слуху, але при цьому дуже небагато розглядають її як джерело високого доходу. І дуже даремно. При правильному підході надання послуги «тверезий водій» може приносити стабільний прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Особливу актуальність проект отримує в період вихідних і свят. Як відомо, російський народ любить повеселитися і відпочити в компанії друзів і алкогольних напоїв. Бувають ситуації, що людина приїжджає в гості на своєму автомобілі, а коли приходить час повертатися додому, вже не має законного права сідати за кермо. Звичайно, є варіант взяти таксі, а залишити машину і забрати на наступний день. Але так теж можна зробити не завжди. Саме в таких випадках на допомогу приходять «тверезі водії».

Практика показує, що послуга користується великим попитом. До речі, замовляють її не тільки громадяни напідпитку, але і, наприклад, молоді автомобілісти, які поки ще не впевнені в своїх силах і побоюються гнати тільки що придбане авто до будинку чи гаража. Тут допомога досвідчених шоферів доводиться як не можна до речі.

Щоб надавати таку послугу, потрібно мати значний досвід у водінні машини і не відчувати стресу при посадці за кермо незнайомого транспорту. Необхідно вміти водити автомобілі як з автоматичною, так і з механічною коробкою передач. Великих вкладення на старті не потрібно: основною статтею витрат будуть витрати на рекламну кампанію. З часом, коли кількість клієнтів зросте, доведеться найняти декілька помічників, щоб мати можливість обслуговувати максимальне число замовників.

У перспективі спробуйте налагодити контакт з працівниками готельних комплексів, ресторанів, кафе. За невеликий відсоток від прибутку вони будуть рекомендувати вас підходящим клієнтам, і ефект від такої реклами дуже відчутний!

Share your thoughts