Послуга приватного візництва від власників літаків: бізнес-ідеї у сфері сервісу, іноземні, інноваційні, для початківців

Своєрідне авіаційне таксі — нова бізнес-ідея, на якій побудована платформа Jetme.

Сьогодні значна частина жителів деяких країн, наприклад, Америки, має в особистому володінні і користуванні невеликі літаки. Ангари для них зводяться на території приватних домоволодінь чи не так само часто, як автомобільні гаражі.

І ось організатори проекту Jetme абсолютно несподівано висунули ідею про те, що літаки можна використовувати не тільки для власних потреб.

На цій техніці можна заробляти непогані гроші, займаючись приватними авіаперевезеннями, тобто просто таксувати в небі.

Цільова аудиторія у розробників бізнесу досить обширна. Адже багато хто відчуває необхідність в постійних перельотах, але при цьому терпіти не можуть салони громадських літаків з не дуже приємним сервісом і недоброзичливими сусідами.

Погодьтеся, набагато приємніше ширяти в небі, перебуваючи в невеликому затишному літачку поруч з кабіною пілота, і налаштовуватися на романтичний лад, відчуваючи себе людиною, а не оселедцем у авиабочке.

Ресурс Jetme регулярно поповнює свою базу, через яку зовсім нескладно знайти для себе льотчика-таксиста, готового доставити пасажира в заданому напрямку не тільки швидко, але і з комфортом.

Звичайно, потрібно враховувати, що послуга повітряного таксі обійдеться недешево і відчутно вдарить по бюджету. Але хіба це зупинить багатеньких романтиків, воліють комфорт будь економії? Для розрахунку орієнтовної вартості польоту на сайті розробника бізнес-ідеї можна знайти електронний калькулятор.

Платформ, таких Jetme, у світі всього 8. Тому поки зайняти почесне місце в цій ніші не складе труднощів навіть новачкам.

Поділіться своєю думкою