Послуга підготовки автомобілів до OFF-ROAD

Підготовка транспортних засобів до їзди по бездоріжжю — це затребувана послуга в більшості європейських країн. А для Росії цей бізнес актуальний, як ніколи, так як у нас це бездоріжжя буквально скрізь — варто лише виїхати за межі МКАД. Тому послуга модернізації автомобілів в стилі OFF-ROAD може стати стабільно високим джерелом доходу для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для відкриття вузькоспеціалізованої СТО потрібно орендувати просторе приміщення, в якому зможуть комфортно розміститися кілька великих автомобілів одночасно. Мінімальна площа — 50 кв. м, висота стелі — не менше 3 м.

Спочатку можна займатися монтажем вже готових комплектів для їзди по бездоріжжю. Тобто, ви купуєте конструкції у сторонніх виробників і встановлюєте їх на автомобілі клієнтів. Найбільш вигідним варіантом вважається виготовлення таких конструкцій самостійно, але це зажадає більш істотних вкладень для придбання компресора з ресивером, фрезерного верстата, трубогиба, машини для плазмового різання металу і т. д.

Якщо стартовий капітал не дозволяє, почніть з закупівлі готового обладнання. Для монтажу стандартних конструкцій буде потрібно набір ключів, знімачів, підйомники, зварювальний апарат, токарний верстат, болгарка і інший ручний інструмент.

Для успішного старту необхідно не менше 500 000 рублів. Якщо грамотно спланувати рекламну кампанію, то окупити вкладення можна буквально за сезон роботи.

Share your thoughts