Послуга кератинового випрямлення волосся

Кератинове випрямлення волосся — популярна сьогодні косметична процедура, що дозволяє зробити зовнішній вигляд шевелюри ідеальним. Багато жінок вдаються до допомоги фахівців у цій сфері, щоб відчувати себе красивими і впевненими у своїй неперевершеності без особливих зусиль. Пропонуючи послуги кератинового випрямлення волосся, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Кератинізація — процес нескладний, але вимагає значних тимчасових витрат. Тому послуга оцінюється досить високо, в 2500-4000 рублів, залежно від довжини і густоти волосся. Майстри, які працюють на дому, беруть за свою роботу значно менше. Тому багато представниць прекрасної статі воліють звертатися до надомників.

Для початку потрібно самому освоїти майстерність роботи з кератиновими складами. Для цього слід пройти спеціалізовані курси, тривалість яких становить 2-3 тижні. Вклавши в своє навчання кілька тисяч рублів, ви зможете досить швидко компенсувати ці витрати.

Звичайно, не обійтися без придбання спеціалізованих матеріалів та обладнання. Вам будуть потрібні одноразові рукавички, якісні гребінець з частими зубами, випрямляч для волосся з керамічним покриттям, фен, а також спеціальні косметичні набори. Все це продається в професійних магазинах, але можна скористатися Інтернетом, щоб знизити витрати.

Щодня цілком реально обслужити 3-х клієнтів (при тривалості процедури в 2-3 години). Таким чином, на місяць при повному завантаженні отримуємо не менш 70 000 рублів прибутку.

Share your thoughts