Послуга домашній хімчистки

Послуги хімчистки дуже затребувані сьогодні, але скористатися ними можуть далеко не всі в силу їх дорожнечі. Обійти конкурентів у цій галузі і заробити пристойний капітал можна, організувавши домашню хімчистку за більш доступними цінами.

Прейскурант сучасних хімчисток неприємно дивує. А адже почистити речі можна точно також в домашніх умовах. Головне — озброїтися необхідним інвентарем та миючими засобами, які можна купити в найближчому господарському магазині.

Одяг та інші дрібні речі можна приймати у клієнтів прямо у власному будинку. Як варіант, для зручності замовників організується забір та доставка. Великі ж речі, такі як килимові покриття або меблі, можна чистити прямо на території клієнта, виїжджаючи до нього додому або в офіс. Тобто немає необхідності перетягувати і транспортувати великогабаритні предмети.

Секрет успіху такого бізнесу не тільки в якісному наданні послуг, але і в доступній ціновій політиці. Повірте, ваша справа буде рентабельним, навіть якщо ви будете брати, приміром, по 400 рублів за чистку 1 кв. м килима або по 600 — 700 рублів за крісло. У стаціонарній хімчистці за це беруть, як мінімум, в 2 рази більше.

В роботі сміливо застосовуйте не тільки магазинні засоби, але і старі «бабусині» рецепти. Вони перевірені роками і відрізняються мінімальною собівартістю. Благо, доступних джерел народних засобів дуже багато.

З часом можна розширювати спектр послуг, укладаючи договори з місцевими закладами громадського харчування на прання скатертин, штор та іншого текстилю. Варіантів розвитку бізнесу на домашній хімчистці дуже багато. Головне — мати бажання і прагнути до успіху!

Поділіться своєю думкою