Пошиття та продаж слингокурток

Слінги — одне з найбільш корисних і потрібних винаходів людства, призначених для немовлят. Але такий аксесуар найзручніше використовувати в теплу пору року. А для холодного сезону існують особливі моделі одягу — так звані слінгокуртки, що поєднують в собі функції предмета гардероба для мами і для перенесення малюка. На виготовленні та продажу таких слингокурток можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найбільшою популярністю користуються куртки-трансформери з відстібною слинговставкой. Тобто, коли необхідність у перенесенні дитини відпадає, одяг можна продовжувати носити. Все більше молодих мам хочуть мати у своїй колекції такий універсальний атрибут, тому виробництво слингокурток вважається вкрай перспективним проектом.

Для успішного старту достатньо суми в 300-400 тисяч рублів. Основна частина грошей піде на закупівлю матеріалів та швейного обладнання. Собівартість одного виробу, як правило, не перевищує 1500 рублів. Ринкова ціна в кілька разів вище (5-6 тисяч). Організувати виробництво можна на території 50 кв. м. Як варіант, можна звернутися до послуг швачок-надомницями, але в цьому випадку більш актуально виготовлення слингокурток на замовлення, за індивідуальними розмірними параметрами.

Знайти клієнтів допоможе Інтернет. Створіть власний сайт з фотокаталогом моделей одягу, розмірної таблиці, формою для замовлення. Щомісяця цілком реально продавати 50-60 виробів, заробляючи на цьому не менш 70 000 рублів чистого прибутку.

Share your thoughts