Пошиття спальних мішків

Якщо ви любите виїжджати на природу, віддаєте перевагу активний спосіб життя, вам не обійтися без спального мішка. Саме він забезпечить комфорт і гарантує збереження здоров’я, незалежно від температури навколишнього середовища. Він стане в нагоді вам не тільки в холодну пору року, але і прохолодними літніми вечорами в горах, під час риболовлі, в туристичному поході і в тривалій експедиції. Сучасній молодій сім’ї ніяк не обійтися без цього надійного вироби.

Тому пошиття спального мішка вигідний як для власного життя, так і для заробітку.

Виготовлення цих речей може стати досить прибутковим бізнесом, тому що виробництво необхідного туристичного атрибута завжди користується попитом.

Плануючи створення виробництва по пошиттю спальних мішків, слід мати на увазі, що існують декількох видів спальників, при цьому найбільш затребуваними є: мішки-ковдри та мішки-кокони.

Для організації міні-виробництва по пошиттю спальників потрібно невеликий стартовий капітал — цілком достатньо 150 — 200 тисяч рублів. Для початку шити мішки може одна людина. В зміну швачка-закрійниця може виготовляти 5 спальників.

Зупинивши свій вибір на якісних матеріалах і забезпечивши професійне пошиття, можна вийти на стабільний прибуток.

Так, якщо витрати на виготовлення спальника становлять 750 рублів, а продаватися він може за ціною 2-2,5 тисячі рублів, то можна отримати рентабельний і прибутковий бізнес. У такому випадку при реалізації 100 спальних мішків в місяць чистий прибуток буде становити близько 100 тисяч рублів.

Збут спальників налагодити нескладно: постачати їх можна як в спортивні магазини, так і в торгові точки, що продають товари для активного відпочинку і рибалки. Крім того, ви можете реалізовувати їх безпосередньо через соцмережі або Інтернет-магазин.

Поділіться своєю думкою