Пошиття слінгів

Сьогодні придумано вже багато гаджетів для молодих батьків, допомагають їм піклуватися про дитину з великим комфортом. Одне з таких зручних пристосувань — слінг. По суті, це відрізок тканини, призначений для перенесення немовляти. Організувавши невелике домашнє виробництво слінгів, одні молоді мами можуть допомагати іншим, а також витягувати гарну фінансову користь для себе.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найбільш затребувані слінги мають просту форму шарфа. Довжина їх варіюється в діапазоні від 2 до 6 метрів, а ширина — від 50 до 80 див. Виготовляти такі аксесуари випливає з натуральної тканини, щоб забезпечити комфорт і батькам, і дитині.

Для успішного старту доцільно створити невелику колекцію слінгів, що складається не менше, ніж 10 примірників. Включіть фантазію, використовуйте яскраві кольори, знайдіть свій стиль, певну «родзинку», що відрізняє вас від конкурентів. Значних фінансових витрат це не потребує: на закупівлю матеріалу для всієї колекції піде не більше 3500 рублів.

Щоб виготовити один слінг, доведеться затратити близько 3 годин часу (для досвідчених майстринь і того менше). Собівартість виробу становить, в середньому, 350 рублів. Роздрібна ціна при цьому встановилася на позначці в 1000 карбованців. Таким чином, прибуток очевидна.

Такий бізнес характеризується високою рентабельністю, швидкою окупністю. Головне — знайти клієнтів. За допомогою хорошої реклами це зробити нескладно. Покладіться на Інтернет, створіть власну групу в соціальній мережі або повноцінний сайт. Цього буде достатньо для залучення цільової аудиторії. Також розкажіть про своє захоплення друзям і знайомим. Це сприятиме збільшенню кількості покупців.

Share your thoughts