Пошиття штучних шуб

Останнім часом натуральне хутро втрачає свою актуальність. На модних подіумах все частіше з’являються красуні в штучних шубках, які, до речі, виглядають не менш гідно, а стоять при цьому в рази дешевше. Заснувавши власне виробництво шуб із штучного хутра, можна отримати стабільний дохід.

При відсутності значного капіталу стартувати можна з малого — шити шубки є можливість і в умовах власної квартири. Головне — це надати цільової аудиторії якісний продукт.

Для початку потрібно перейматися пошуками постачальників добротного вихідної сировини. Хороший штучний хутро знайти не так вже просто. Найкращі матеріали сьогодні виробляють в Туреччині і європейських країнах. Закуповуючи першу партію хутра, орієнтуйтеся саме на них. Якщо власних знань недостатньо, краще вдатися до допомоги стороннього фахівця, який за помірну плату допоможе зробити гарантовано вірний вибір.

Для пошиття шуби потрібно придбати спеціалізовану кушнірську машину. Коштує вона недешево, тому доцільно подумати про придбання б/у обладнання. З особливою увагою поставтеся до підбору персоналу. Не потрібно відразу наймати бригаду працівників — краще знайти одного, але досвідченого майстра. Обов’язково перед укладенням договору попросіть кандидата показати приклади готових робіт.

На закупівлю обладнання піде близько 300 000 рублів. Щоб зшити 10 моделей шуб, в середньому, потрібно закупити штучного хутра на 30 000 рублів. Також закладіть в бюджет заробітну плату майстра в розмірі 50 000 рублів.

Одне якісне виріб коштує близько 20 000 рублів. В місяць одна людина здатна виготовити 15 примірників (по 1 шубі в 2 дні). Дохід від їх продажу складе 300 000 рублів, а чистий прибуток — близько 100 000 рублів. Терміни окупності вкладень не перевищать півроку. Можна урізноманітнити асортимент іншими виробами зі штучного хутра — шапками, жилетами, сумками і т. д. В цьому випадку доходи збільшуються, а терміни окупності знижуються.

Поділіться своєю думкою