Пошиття штор

Штори — невід’ємна частина квартирних інтер’єрів в нашій країні. Навіть новомодні жалюзі і ролети, поширення яких йде шаленими темпами, не змогли витіснити текстиль з наших будинків і квартир. Тканинні штори створюють неповторний домашній затишок, до якого прагне кожна господиня. На жаль, сучасні швейні фабрики не можуть надати споживачеві якісний продукт. Тому, відкривши власне ательє з пошиття штор на замовлення, можна бути впевненим, що цей бізнес принесе вам успіх і відмінну прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації салону досить знайти приміщення в 30-40 кв. метрів. Сьогодні облаштувати для цих цілей можна і звичайну квартиру. Приємно, що навіть ремонт у ній не буде потрібно. Адже на цій території ви будете виставляти приклади своїх робіт, а, значить, всі стіни будуть завішені найрізноманітнішими по дизайну і стилю шторами. Клієнту необхідно надати максимально широкий вибір. При цьому важливо показати не тільки тканини, а й моделі.

Сам пошиття можна замовляти у сторонніх майстринь, якщо немає можливості на початковому етапі відкрити свій цех. Якщо бюджет дозволяє, то доцільно орендувати площу близько 90 кв. метрів і обладнати її машинками відразу для п’яти найманих кравчинь. Дуже важливо мати в штаті талановитого дизайнера, здатного запропонувати дійсно стильні та ексклюзивні моделі. Рекламою і пошуком клієнтів можна займатися самостійно на перших порах, але з розвитком бізнесу необхідно буде найняти хорошого менеджера.

Середня націнка на тканини становить близько 50%. Якщо ви пропонуєте дійсно якісний і красиві продукт, то вартість його може бути ще вище. Практика показує, що всього один клієнт приносить стандартного салону штор не менше 20 000 рублів. Якщо рекламна кампанія добре організована, то вкладення окупляться дуже швидко.

Share your thoughts