Пошиття шкільної форми

Формений одяг для школярів вже не вважається сьогодні «пережитком радянських часів». Акуратні блузи, спідниці, брюки, піджачки, жилети виглядають дуже презентабельно на дітях і підлітках і стає все більш актуальним, а разом з цим набуває актуальності і бізнес з пошиття шкільної форми.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відкрити свій невеликий цех «з нуля» не так складно, як здається на перший погляд. Було б бажання! Стартовий капітал досить великий — необхідно мати від 15 до 20 000 доларів, щоб отримувати з виробництва до 200 одиниць товару на добу. Але і рентабельність бізнесу, як показує практика, вкрай висока.

Велика частина бюджету піде на обладнання. Якісні і дорогі швейні машини — це 70% успіху. Щоб розмістити пошивні агрегати в потрібній кількості, передбачається наявність великого приміщення в 350-400 кв. метрів. На цій території можна з комфортом розмістити не тільки сам цех, але і склади, підсобки, роздягальні, кабінет директора, кімната відпочинку персоналу.

Для початку слід придбати 7-8 машинок, пару оверлоков, автомати для пришивання гудзиків і виконання петель, а також паровий генератор для прасування готового шкільного гардеробу.

Матеріал для пошиття можна вибирати недорогий. Виробництво потрібно орієнтувати на середньостатистичного покупця з обмеженим бюджетом.

Забезпечити хороші обсяги виробництва здатні 25 осіб, серед яких швачки, працівники прасувального відділу, начальники бригад, бухгалтер, електрик, лаборант, механік. Бажано встановити позмінний графік, щоб уникнути простоїв і фінансових втрат.

Цільова аудиторія підприємця — власники магазинів дитячого одягу. Цілком можна виставляти свою продукцію на сезонних ярмарках-розпродажах, а також організувати власний інтернет-магазин.

Бізнес на шкільній формі характеризується сезонністю. Час спаду продажів необхідно проводити з користю і займатися пошуком нових ідей і каналів збуту.

На практиці, окупність швейного виробництва не перевищує 1,5 року.

Share your thoughts