Пошиття наматрацників

Сучасні матраци дуже зручні, функціональні і красиві. Але брудняться вони нітрохи не менше, ніж їх давніші прототипи. Щоб як можна довше зберегти естетично привабливий вигляд матраца, використовують спеціальні чохли — наматрацники, виробництво яких здатне стати стабільним джерелом доходу для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб заснувати невеличкий цех, який спеціалізується на пошиттю чохлів матраців, необхідно орендувати приміщення площею 70-80 кв. м. і закупити швейне обладнання — розкрійний стіл, оверлоки, машинки. Перед цим чітко визначитеся з асортиментом продукції і укладіть договори з постачальниками вихідних матеріалів, фурнітури, комплектуючих. Тканини вибирайте ретельно: вони повинні бути міцними, добре тримати форму, витримувати високі навантаження і відмінно стиратися. Чудово підходить жаккард, але й інші матеріали, такі як бязь і ситець, відкидати не варто.

Для успішного старту краще організувати відразу 2-3 робочих місця. Крім професійний швачок, виробництву потрібні наладчик обладнання, менеджер і фахівець з бухгалтерії.

Розміри стартового капіталу починаються від 500 000 рублів. Один наматрацник оцінюється в 1000-3000 рублів. Якщо канали збуту будуть чітко налагоджені, то всі вкладення реально окупити вже через 8-10 місяців роботи.

Share your thoughts