Пошиття маскарадних костюмів

У житті кожної людини існує така кількість свят, що розважатися і веселитися можна буквально круглий рік! Але якщо до подій у своєму житті ми ставимося спокійно, навіть з легким «игнором» в силу тих чи інших обставин, то інші нам хочеться святкувати яскраво і з розмахом. Костюмовані вечірки сьогодні в моді. І для участі у них необхідна тематична одяг. Щоб не виглядати «білими воронами», люди готові платити значні суми за карнавальні костюми, тому на пошитті такої атрибутики можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Дитячі та дорослі економ-варіанти костюмів вартістю до 5 000 рублів купуються цілорічно. При цьому в різні сезони популярністю користуються різні образи, і це варто враховувати. Приміром, восени (у жовтні) затребувані образи вампірів, відьмочок, чортиків і т. д. Адже Хеллоуїн не за горами! А в грудні самими продаваними нарядами є костюми Діда Мороза і Снігуроньки.

Провівши моніторинг ніші і виготовивши кілька образів карнавального гардеробу, можна переходити до пошуку клієнтів. Доцільно одразу ж відкрити особистий сайт, через який можна не тільки демонструвати продукцію, але і приймати індивідуальні замовлення. Сьогодні популярністю користується послуга здачі костюма в оренду, тому варто розглянути і цей варіант.

Якщо ви плануєте пошиття великої кількості стандартних моделей, то для успішного початку буде достатньо 300 000 рулів. Для виробництва ексклюзиву — у кілька разів більше. Надаючи послуги виготовлення маскарадної одягу на замовлення, можна на початковому етапі вкластися в демократичну суму — 30-35 000 рублів.

Share your thoughts