Пошиття купальників

Без такого предмета гардероба як купальник у нашій країні не обходиться жоден відпускний сезон. Звичайно, асортимент купальних костюмів на вітчизняному ринку досить широкий, але більшість моделей виготовляється за певним стандартам. А що робити тим жінкам, чия фігура не вписується в ці стандарти? Вихід є: замовити виготовлення купальника за індивідуальними мірками. Представниць прекрасної статі, що зазнають проблеми з підбором одягу для пляжу і басейну, у нас дуже багато, тому на пошитті купальників можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Для організації майстерні знадобиться невелике приміщення, яке потрібно обладнати швейною машинкою для виготовлення виробів з трикотажу, а також оверлком. Обов’язково встановіть у своєму вузькоспеціалізованому ательє щільно закривається примірювальну кабінку, щоб ваші клієнти відчували себе спокійно і не ніяковіли, побоюючись випадкових сторонніх поглядів. По всьому периметру примірювальній встановлюються якісні дзеркала, не спотворюють відображення і дозволяють розглянути себе з усіх сторін.

Штат персоналу майстерні з пошиття купальників в обов’язковому порядку включає кравця-закрійника. Віддайте перевагу фахівця, який вже мав справу з виготовленням нижньої білизни для жінок. Але якщо такого майстра знайти складно, підійде і просто досвідчена і грамотна швачка.

Модель купальника розробляється для кожної фігури індивідуально. Робити це потрібно з максимальним витонченістю, щоб не образити замовника. Необхідно ненав’язливо запропонувати такі купальні костюми, які зуміють приховати проблемні місця, показати достоїнства клієнта і підкреслити жіночність. У комплект до купальників можна запропонувати пошиття легких парео, містких пляжних сумок та інших аксесуарів, які створять завершений образ.

Для успішного просування необхідно не тільки налагодити співпрацю з рекламниками, але і створити власну невелику колекцію — показати, як кажуть, товар лицем. Обов’язково створіть сайт в Інтернеті і викладіть фотографії моделей купальників, які ви хочете і вмієте шити. При правильному підході до реалізації проекту, в його успішності, можна не сумніватися!

Поділіться своєю думкою