Пошиття корпоративних іграшок

Заробіток на м’яких іграшках давно не є чимось дивовижним, і конкуренція в цій сфері досить висока. Але і тут можна знайти цікаву, нестандартну і, головне, незайняту нішу. Відмінним бізнесом може стати пошиття корпоративних іграшок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Під терміном «корпоративна іграшка» розуміється невеликий сувенір з логотипом тієї або іншої компанії, зшитий з тканини. Сам образ іграшки може бути будь-яким (тварина, казковий персонаж, лялька, неживий предмет тощо). Головне, щоб виріб відповідало колірній гамі замовника і містило в собі певний сенс. Заздалегідь обговоріть з клієнтом всі нюанси, запропонуйте на вибір кілька ескізів. Корпоративна іграшка — це не тільки чудовий презент, але і прекрасний рекламний носій.

Для успішного старту необхідно близько 300 доларів. Цих грошей буде достатньо для придбання швейної машини, інших портняжных приладдя, матеріалів, фурнітури.Для початку варто створити пробну лінію продукції, щоб показати приклад майбутнім замовникам. Дизайн бажано вигадувати свій власний, а ось викрійки у великій кількості є в мережі Інтернет, а також в різних швейних журналах і книгах.

У цьому бізнесі без реклами не обійтися. Обов’язково створіть власні групи в соцмережах, займіться пошуком друзів і знайомих, яким ваші послуги можуть стати в нагоді. Можливо, серед вашого оточення є поліцейські або військові, яким до професійного свята можна зшити тематичну ляльку. Аналогічні вироби можна пропонувати представникам будь-яких інших професій.

У поодинці справитися з великими замовленнями буде дуже складно, тому для початку беріться за невеликі партії обсягом до 100 примірників. Якщо іграшок потрібно більше, то можна розкроїти їх самостійно і залучити до роботи швачок з боку.

Якщо мінімальний стартовий капітал, бізнес можна організувати в домашніх умовах. Але якщо кошти дозволяють, можна створити повноцінний цех з найманими працівниками. В даному бізнес-ніші досить вільного місця. Фантазуйте, експериментуйте, складайте бізнес-план, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts