Пошиття чохлів на валізи

Різноманітні чохли для валіз набувають все більшу популярність. При цьому асортимент подібного товару на сучасному ринку широким назвати не можна. Конкуренція в бізнесі з пошиття чемоданних чохлів мінімальна, і зайняти в ньому гідне місце не складе труднощів навіть починаючому підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цільова аудиторія бізнесмена досить широка. За статистикою, 1/10 частину жителів нашої неосяжної Батьківщини потребує такий аксесуар. Шиються чохли для валіз різних розмірів просто і швидко, значних витрат на старті не потрібно, тому подібний проект ідеально підходить для тих, хто тільки мріє носити горде звання індивідуального підприємця.

Для початку потрібно запастися значним об’ємом еластичних тканин різних кольорів і придбати спеціальний принтер, який дозволяє друкувати на тканинних поверхнях. Цех обладнати не доведеться — все можна реалізувати в стінах власного житла, а із зростанням кількості замовлень і збільшенням доходів можна буде подумати про оренду окремого приміщення і наймання працівників. Якщо ви самі не володієте дизайнерськими і швейними навичками, можна вдатися до допомоги сторонніх фахівців, а самому займатися виключно рекламою і продажем.

Мінімальна сума стартового капіталу оцінюється в 60 000 рублів. При самому низькому клієнтському потоці в перший час роботи можна буде окупити всі витрати вже за 2 місяці. Головне — не скупіться на рекламну кампанію, придумуйте креативні ходи, виготовляйте якісну продукцію і замовлення будуть завжди.

Share your thoughts