Пошиття чохлів на дивани і крісла

Останнім часом чохли для м’яких меблів використовуються все частіше. Вони дають можливість не тільки оновити інтер’єр, але і захистити дивани і крісла від забруднень. На пошитті таких чохлів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно взяти в оренду відповідне приміщення і впорядкувати його. З обладнання потрібні швейні машини, столи для розкрою, оверлоки, набори портняжных інструментів. Заздалегідь укладіть договори з постачальниками фурнітури і тканин. Віддайте перевагу міцним, але тактильно приємний матеріалу — мікрофібри, бавовни, велюру, шинилу, флоку і т. д. Також не забувайте про елементи декору — мережива, стрічки, вишивці.

Щоб старт став дійсно успішним, варто націлитися на відкриття досить великого виробництва і організацію відразу 8-10 робочих місць. Стартовий капітал навіть у цьому випадку не буде надто значним — потрібно близько 350 000 рублів. Так як попит на чохли для диванів і крісел дуже високий, і зростання його тільки збільшується, то окупити вкладення реально вже через півроку роботи. Головне — провести грамотну рекламну кампанію і надати цільової аудиторії широкий асортимент дійсно якісної продукції.

Share your thoughts