Пошиття чохлів для сноубордів

Наближається сезон зимових розваг, а разом з ним і потреба у відповідній атрибутиці — лижах, санях, сноубордах. Ті, хто зараховує себе до шанувальників сноубордингу, чудово знають, наскільки важливо якість екіпіровки в цій справі. Дошку для катання потрібно експлуатувати дуже дбайливо. Для її збереження необхідний добротний чохол. Займаючись продажем таких чохлів, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації бізнесу необхідно орендувати приміщення площею близько 70 кв. м. і обладнати його всім необхідним: швейними машинами, оверлоками, столи для розкрою та іншими інструментами, які можуть знадобитися швачкам в роботі. Матеріал для виготовлення вибирайте дуже ретельно. Чудово з захистом сноубордів справляється щільний нейлон, але коштує він досить дорого. Тому для початку можна закупити понад бюджетні тканини. Також будуть потрібні ґудзики, блискавки, кнопки та інша фурнітура.

Для початку невеликого виробництва досить 2-3 працівників, які займаються безпосередньо пошиттям чохлів, і майстра-наладчика. Останній може бути приходять. Якщо ви придбали нове якісне обладнання, послуги ремонтника, найімовірніше, будуть не дуже скоро. Рекламної та просуванням товару на ринок можна займатися самостійно, але ідеальним варіантом буде звернення до професійних маркетологів.

Розміри стартового капіталу починаються від 320 000 рублів. Самі бюджетні моделі чохлів коштують не менше 2000 рублів. Вартість висококласних моделей може перевищувати 15 000 рублів. При мінімальних обсягах реалізації готової продукції реально заробляти до 60 000 рублів на місяць чистого доходу. Тобто окупляться вкладення вже через 6-7 місяців.

Share your thoughts