Пошиття авточохлів

Автомобільна промисловість розвивається стрімкими темпами. Цей факт дає поштовх для відкриття нових видів малого бізнесу. Дуже прибутковою справою може стати підприємство, що спеціалізується на пошитті чохлів для автомобілів, в цілому, так і для їх сидінь, зокрема.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Великі чохли для машин виробляються із спеціальних багатошарових матеріалів — верхній шар покликаний відштовхувати вологу, а нижній, навпаки, її вбирати. Таким чином автомобіль чудово захищений від різних погодних катаклізмів і температурних перепадів. Такий авточехол конструктивно складний, але сьогодні можна знайти готові викрійки і налагодити виробництво з їх використанням. Готовий виріб з бюджетного та міцного поліестеру оцінюється в 3-5 тисяч рублів.

Покриття для автомобільних сидінь відрізняються набагато більшою розмаїтістю. Тканини можна використовувати різні, але найпопулярнішими вважають жаккард, льон, велюр, шкіру і кожзам, а в зимовий час — штучне хутро. Для початку слід вибрати кілька популярних марок авто і шити чохли конкретно для них. З часом ательє придбає популярність, і тоді можна буде перекваліфікуватися тільки на роботу «під замовлення».

Для реалізації проекту буде потрібно орендувати невелике приміщення та обладнати його всім необхідним, а також закупити вихідна сировина. Для міні-фабрики з пошиття авточохлів знадобляться: пара швейних машин, оверлок, якісні лампи, плівка з поліетилену для викрійок, шафки для зберігання, стільці, столи, поролон, білизняна мотузка і гумка, а також різні приналежності для шиття — ножиці, шпильки, голки, нитки і т. д.

Загальна сума стартових вкладень оцінюється в 350 000 рублів. Передбачувані терміни окупності — 2 місяці (при грамотно проведеній рекламній кампанії і налагоджених каналах збуту).

Share your thoughts