Пошук зниклих тварин

Оголошеннями про зникнення кішок і собак рясніє весь Інтернет. Аналогічну інформацію ми можемо знайти на автобусних зупинках та інших підручних рекламних носіях. Власники «потеряшек» дуже страждають, переживають і збиваються з ніг, розшукуючи домашнього улюбленця. Заснувавши бізнес з пошуку домашніх тварин, можна одночасно і допомогти людям, і отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почати варто з створення спеціального сайту у Всесвітній павутині, на якому буде розміщуватися інформація про пропажу і знахідки. Ресурс необхідно «розкрутити», тому займіться активним просуванням вашого проекту в соціальних мережах і на тематичних форумах. Варто продумати грамотне наповнення сайту. Крім основної інформації, варто створити рубрики зі статтями на тему догляду за тваринами, довідковими даними і т. д.

Отримувати дохід з розкрученого сайту простіше простого. Перший джерело прибутку — це власники тварин, які хочуть розмістити оголошення про пропажу. Друге джерело — це рекламодавці, які неодмінно з’являться, як тільки сайт набере популярність. Налагоджуйте співпрацю з ветеринарними клініками, зоомагазинах, притулками для тварин, зоогостиницами.

Розвиваючи цю діяльність, не варто забувати про первісної мети, заради якої все затівалося — пошук тварин. Роль основного пошуковика можна взяти на себе, але при цьому намагайтеся залучати якомога більше людей і уваги до проблеми. За вдало завершену місію передбачається винагорода. Про це з клієнтами домовляються заздалегідь.

В результаті отримуємо вкрай прибутковий бізнес з елементами соціального сервісу. Можна не сумніватися, що в нашій країні такий проект життєво необхідний!

Share your thoughts