Пошук інформації в архівах

В нашій бюрократичній країні заповзятливі бізнесмени можуть знайти дуже прибуткові види заробітку на офіційних паперах і документах. Люди звертаються в архіви з різних причин: одні шукають інформацію про рідних і близьких, інші збирають відомості про минулі заслуги і стаж роботи для виходу на пенсію і т. д. Далеко не у всіх є час на просиджування годин в архівних складах за пошуком однієї потрібного папірця. Тому попит на послуги людей, які пропонують за певну плату пошук інформації в архівах, постійно зростає.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб реалізувати такий проект, треба налагодити співпрацю з архівними організаціями свого регіону. Співробітників в таких місцях явно не вистачає — людям доводиться чекати місяцями відповіді на запити. Ваше завдання — шукати потрібні відомості та надавати їх архівним працівникам для оформлення.

В перспективі дуже непогано було б вийти на архіви інших регіонів. Адже люди нерідко протягом життя змінюють місце проживання, залишаючи відомості про себе в інших областях країни.

Найбільша перевага такого бізнесу — практично повна відсутність стартових вкладень. Невеликих витрат зажадає проведення рекламної кампанії. Але щоб бізнес став реально вдалим, необхідно бути «в темі». Тому обов’язково попрактикуйтесь на собі перед тим, як пропонувати послугу комусь ще. Щонайменше, спробуйте зібрати архівні дані на своїх предків і членів сім’ї. Ви нічого не втратите (крім часу) і отримаєте величезний досвід!

Share your thoughts