Поштова скринька із захистом від злому

Крадіжка з поштових скриньок не рідкість не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. З одним з таких неприємних інцидентів зіткнувся Джуан Пайндера. Він тривалий час очікував від своєї дружини чек на певну грошову суму, яку та повинна була прислати йому поштою. Але чек все не приходив. Через якийсь час чоловікові зателефонували з поліцейського відділення і повідомили, що чек з ящика просто вкрали. Свої фінанси Джуан все-таки отримав, але після цього вирішив підстрахуватися і створив унікальний поштову скриньку із захистом від злому.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У прилад під назвою Security Mailbox вбудована звичайна автомобільна сигналізація. Якщо хтось сторонній спробує відкрити скриньку, то буде неодмінно наляканий пронизливими пищащими звуками. Відкривається Security Mailbox за допомогою спеціальної сек’юріті-карти, которыую власник гаджета виготовив у двох примірниках — для себе і для місцевого листоноші. Коли ящик поповнюється, то його власник отримує повідомлення на телефон.

Ідея виявилася дуже вдалою. Містер Пайндера вже отримав патент на свій винахід і запустив невелике виробництво. Можна не сумніватися, що для нашої країни аналогічні поштові ящики стануть прекрасним рішенням проблеми збереження персональних даних та особистої кореспонденції.

Share your thoughts