Поштова розсилка вітамінів

Всі чудово знають, наскільки важливий і корисний для здоров’я періодичний прийом полівітамінів. Але деякі люди знаходять час, щоб постійно купувати вітамінки і піклуватися таким чином про свій організм. На цей випадок був придуманий унікальний сервіс під назвою «Care/of», через який можна організувати доставку вітамінів та біологічно активних добавок за передплатою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Користувач сервісу має можливість вибрати будь-який з великої кількості наборів, представлених на платформі. Мінімальний початковий курс коштує всього 5 доларів. Якщо самостійно підібрати потрібні кошти важко, то достатньо заповнити невелику анкету, і «Care/of» моментально запропонує декілька відповідних рішень. Сервіс не тільки підбере вітаміни, але і розробить графік їх грамотного прийому для найбільшої ефективності.

Кожен з надісланих клієнту наборів супроводжується докладною інструкцією, описом корисних властивостей і правил вживання. «Care/of» успішно функціонує в Європі, а от в Росії кваліфікованих аналогів поки не є. Тому відкриття такого сервісу може стати чудовою ідеєю для розвитку власного бізнесу.

Share your thoughts