Посередництво у сфері ремонтних послуг

Дуже часто, щоб відкрити власний бізнес, не потрібно довго думати і докладати масу зусиль. Трапляється, що бізнес-ідеї лежать на поверхні, але ми їх просто не помічаємо. Наприклад, сфера ремонтних послуг відкрита для освоєння, але підприємці рідко сприймають її всерйоз, і даремно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Може бути для когось це стане відкриттям, але левова частка оголошень з пропозицією про ремонт в квартирах і промислових приміщеннях дається через посередників. І це не дивно, так як ремонтне посередництво — вкрай вигідна справа.

При цьому, щоб пристойно заробити, немає необхідності вкладати значний стартовий капітал. Все, що знадобиться починаючому бізнесменові — це ноутбук і телефон.

Дійсно, все геніальне — просто. Бізнес будується наступним чином. Для початку потрібно знайти робітників різних спеціальностей — електриків, сантехніків, плиточників і т. д. і укласти з ними вигідну угоду. Ви шукаєте для них клієнтів і за це отримуєте певний відсоток від угоди. Ось і вся суть! Залишається тільки дати інформацію про власне «підприємство» у всіх можливих джерелах і чекати потоку цільової аудиторії.

Дуже скоро прибуток стане відчутною, і можна буде подумати про відкриття власного офісу та реєстрації ІП. Якщо ремонтні роботи виконуються якісно, популярність не змусить себе чекати.

«Сарафанне радіо» допоможе знаходити нових клієнтів. Головне — намагатися всіма силами не отримати негативних відгуків, інакше репутацію відновити буде дуже складно.

Share your thoughts