Посадка іменних дерев

Бізнес-ідея по посадці іменних плодово-ягідних культур виникла порівняно недавно, тому конкуренція в цьому роді діяльності мінімальна. Та й далеко не у кожного починаючого бізнесмена вистачить сміливості на втілення такого незвичайного проекту — тут потрібно вміти ризикувати, чекати і, часом, проявляти чудеса комунікабельності. Ну і, звичайно, повинні бути хоча б мінімальні знання про садівництві.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Така ідея ідеальна для тих, у кого у власності є незадіяний родючий ділянку землі. Суть проекту полягає в наступному: власник території відкриває компанію, яка пропонує оригінальну і унікальну послугу. Підприємець надає на вибір клієнта саджанець будь-якого плодового дерева, а також відводить місце під його посадку. Весь садовий інвентар також видає фірма. Зацікавленому замовнику після закінчення посадкових робіт виписується офіційний сертифікат, що підтверджує, що це його дерево, а біля саджанця ставиться іменна табличка.

Найбільше ця бізнес-ідея розрахована на чоловічу цільову аудиторію: не секрет, що для слов’янських чоловіків вкрай важливо «посадити дерево, побудувати будинок і народити сина». І здійснити першу з цих задумів представнику сильної статі можете допомогти саме ви! Посадка фамільного дерева — дуже символічний і зворушливий момент.

За зростаючим садом необхідний постійний догляд. Власнику сертифіката слід надати можливість безперешкодно відвідувати ввірене йому дерево, милуватися ним, поливати, показувати його своїм дітям. Цей бізнес принесе вашим клієнтам духовну насолоду, а вам — стабільний заробіток.

Стартовий капітал буде мінімальним — необхідно закупити партію саджанців та садові інструменти. Також буде потрібно надалі найняти персонал, який буде слідкувати за зовнішнім виглядом території. За прогнозами, окупаються початкові вкладення протягом першого року роботи за умови грамотно проведеної рекламної кампанії.

Share your thoughts