Портативний ростомір дитячий

У Росії найбільш зручним ростоміром для дітей і дорослих з давніх часів вважається не що інше, як одвірок. З ним все просто: підійшов, притулився спиною, зазначив лінію росту, зафіксував різницю з попереднім показником. Знайома ситуація? Напевно, так. Але от ніхто не думає в цей момент про те, що коли-небудь доведеться робити ремонт, знищуючи дорогоцінні позначки, або того гірше — переїжджати в інше житло. Як бути тоді? З цією проблемою зіткнулася британка Камілла Уорен. Вона багато років фіксувала зростання своїх трьох дітей за допомогою дверного косяка. І ось настав момент, коли потрібно було змінити на більш просторе житло. Стару квартиру планувалося продати, але Камілла дуже переживала, що доведеться розлучитися з «ростової пам’яттю». В той момент дівчина не придумала нічого кращого, ніж просто відірвати шматок косяка від дверей і забрати його з собою, попередньо уклавши у гарну раму. Забавно, звичайно, але факт! Саме ця подія натолкнуто місіс Уорен на геніальну думку, яка згодом зробила її багатою.

В новому будинку Камілли старий дверний косяк зайняв почесне місце. І дивлячись на нього, жінка почала обмірковувати, як же зробити так, щоб ситуація не повторилася. Через кілька днів роздумів Камілла вирішила, що хоче займатися розробкою і виробництвом універсальних портативних ростомеров, які при необхідності можна брати з собою без праці.

Так на світ з’явився набір для вимірювання росту під назвою Talltape. Гаджет являє собою досить міцну стрічку з пластику, на якій нанесені мітки і забавні картинки. Ростомір підходить як для немовлят, так і для дорослих людей. Стрічка Talltape легко складається і поміщається в компактний тубус, а в розкладеному стані перетворюється в стійку довгу палицю, яку можна поставити у стіни. У комплекті з стрічкою і тубусом поставляються різнокольорові олівці, а також незмивні маркери.

Таке нехитре винахід, вартість якого була встановлена на рівні 10 британських фунтів, принесло Каміллі Ворен вагомий дохід. Спочатку жінка продавала свій продукт через Інтернет, а потім налагодила постачання в стаціонарні торгові точки, в яких він відмінно реалізовувався. Можна не сумніватися, що подібний товар буде користуватися попитом і у росіян, адже кожна сім’я, без перебільшення, захоче обзавестися подібним гаджетом. Головне — вміло показати переваги виробу перед звичним дверним косяком або стіною.

Share your thoughts