Портативний міні-праска

Як відомо, левова частка успіху будь-якого бізнесу полягає в правильному виборі цільової аудиторії. Китайські виробники портативного мініатюрного праски вибрали в якості основних своїх клієнтів бізнесменів-мандрівників і не прогадали. Пристрій під назвою Mini Travel Iron відмінно підходить любителям ділового стилю в одязі, яким потрібно оперативно розгладити краватку, зробити ідеальні стрілки на брюках, привести в порядок сорочку або спідницю-олівець.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовнішній вид новомодного гаджета далекий від звичного в нашому розумінні праски. Mini Travel Iron більше схожий на смартфон або тонку візитну картку. Апарат призначений для розгладження предметів гардероба прямо на користувача. Принцип роботи схожий з звичайної прищіпкою: Mini Travel Iron просто защемляет тканину і позбавляє її від Зморшок” і складок.

Ультратонкий прямокутний праска має особливу дзеркальну поверхню. Функціонує девайс від трьох маленьких батарейок. Приємно, що при необхідності його можна зарядити, використовуючи USB-вхід в ноутбуці або планшеті.

Коштує новинка, повна назва якої звучить як Portable USB Rechargeable Ultra-slim Mini Pocket Card Iron Powerful Travel f Tie, близько 11 австралійських доларів і успішно продається через Інтернет. До речі, конструкція праски досить примітивна, і можна не сумніватися, що російські новатори з легкістю могли б при бажанні створити вітчизняний аналог.

Share your thoughts