Портативний дерматолог

Як відомо, багато людей, які страждають від проблем з шкірними покривами, відкладають візит до дерматолога на крайній випадок. Дівчата продовжують активно маскувати прищі, нерівності на обличчі за допомогою різноманітних косметичних засобів. Ось Для таких потенційних, але ледачих пацієнтів дерматологічних кабінетів був створений унікальний гаджет під назвою WAY. За допомогою цього нехитрого мініатюрного пристрою можна провести дерматологічний тест шкіри, не залишаючи стін власного будинку.

Працює прилад дуже просто. Щоб зрозуміти, які проблеми є на шкірних покривах і в чому їх причини, досить провести по проблемного місця апаратом WAY. Пристрій з’єднується зі смартфоном і передає всі зібрані відомості в спеціальний додаток.

До речі, збираються дані за допомогою електричних микроимпульсов. Для користувача процедура абсолютно безболісна і навіть приємна — м’який матеріал, яким покрита тестова частина приладу, масажує шкіру на манер поролонового спонжика.

Можна не сумніватися, що WAY, здатний заощадити чимало коштів і нервів на відвідуванні лікаря, буде користуватися високим попитом і у вітчизняних споживачів.

Поділіться своєю думкою