Портативні кабінки з міні-спортзалом

Світовий спортивний «бум», безсумнівно, позначається на популярності тих чи інших напрямків бізнесу. Кількість охочих стежити за здоров’ям і займатися спортом зростає, але, на жаль, не у всіх є можливість регулярно відвідувати спортзали. Одна з причин — це незручність їх розташування. Нікому не хочеться втрачати час і сили на далекі поїздки у фітнес-центри. Китайські новатори знайшли чудове рішення проблеми нерегулярність відвідування спортзалів і почали встановлювати прямо на міських вулицях невеликі кабінки, що представляють собою спортивний зал в мініатюрі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Стартап був протестований ще на початку 2017 року і отримав величезний відгук у цільової аудиторії. В результаті міські мікрорайони стали заполоняти портативні кабінки для занять спортом. Розмір кімнати всього 8 кв. м. Ця невелика територія чудово вміщує одразу кілька тренажерів, в тому числі доріжку для бігу, велосипед і т. д. На стіні кабінки розташований телевізор, в одному з кутів вмонтований очищувач повітря. Обслуговуванням кабінок займається спеціально найнятий для цих цілей персонал: наймані працівники регулярно прибираються, а також перевіряють працездатність обладнання.

Для користування конференц-залом необхідно встановити на смартфон спеціалізований додаток, через яке можна сплатити відповідну кабінку, а також забронювати на певну дату і час.

Щоб обладнати такий незвичайний спортзал, необхідно витратити не більше 90 000 рублів. Щомісячні витрати на обслуговування однієї кабінки — близько 40 000 рублів. Китайський проект показує, що до теперішнього часу кожен зал використовується, мінімум, 6 годин щодня, тобто він окупає себе за невеликий термін в 8-10 місяців.

Мода на здоровий спосіб життя не оминула і нашу країну, тому можна не сумніватися, що подібні спортивні об’єкти будуть затребувані у росіян у великих і малих містах.

Share your thoughts