Портативна кавоварка

Любителям кави, які не уявляють своє життя без кількох чашок цього напою в день, обов’язково припаде до душі інноваційна розробка під назвою Hey Joe Coffee. Це невелике за розмірами пристрій, з вигляду швидше нагадує фляжку, насправді є повноцінним brew bar, готує кавовий напій буквально одним натисненням на кнопочку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Величезна перевага Hey Joe Coffee полягає в тому, що його всюди брати з собою. Не важливо, куди ви вирушаєте — в турпохід, в ліс, в гори або на море, улюблений кави буде завжди поруч. Єдина кнопочка на корпусі кавоварки здатна буквально творити чудеса — одним натисканням кнопки можна приготувати традиційний напій під пресом, три натискання активують приготування методом cold brew (тобто «холодним» способом).

Потрібно відзначити, що прапорця-кавоварка поки ще не запущена в серійне виробництво — кошти на реалізацію проекту активно збираються на краудфандингової майданчику Кікстартера. Тому у вітчизняних винахідників ще є унікальний шанс створити щось подібне своїми руками. Ну а якщо конструкторських талантів не є, можна просто почекати, коли почнеться масовий випуск агрегату і впритул зайнятися його закупівлями і реалізацією на території нашої країни. Тим більше, що це щасливий час вже зовсім близько!

Share your thoughts