Порошкове фарбування саморізів

Монтаж металевої покрівлі неможливий без спеціалізованих кріплень — покрівельних саморезов. Щоб дах виглядала красиво і естетично, необхідно вибирати саморізи в одній колірній гаммі з покрівельним матеріалом. А це досить складно. У таких ситуаціях на допомогу приходить порошкове фарбування, на якій можна побудувати прибутковий бізнес.

Полімерне фарбування порошком — нова технологія, яка з’явилася порівняно недавно. Саморізи, оброблені таким чином, мають ряд вагомих переваг перед своїми «побратимами», пофарбованими будь-яким іншим способом. Порошковий полімер тримається на поверхні металу дуже надійно, не тріскається, не вигоряє з часом і чудово захищає деталь від корозії і іржі.

Щоб почати такий бізнес, необхідно орендувати великий цех і закупити спеціалізоване обладнання: лінію полімерної забарвлення. Весь процес фарбування автоматизований, що дуже зручно для починаючого підприємця.

Полімерний порошок характеризується шикарною колірною палітрою, тому підібрати потрібний відтінок не становить праці.

Таким чином можна фарбувати будь-які великі і дрібні вироби з металу, поступово розширюючи свою справу і виходячи на новий рівень прибутку.

Поділіться своєю думкою