Попкорн від Скарлетт Йоханссон: іноземні бізнес-ідеї, для початківців, для жінок.

Зірки естради та кіно нерідко пробують свої сили в якості підприємців. Зазвичай вони відкривають клуби, ресторани, або підприємства зі сфери стилю і моди. Однак перший бізнес-досвід відомої актриси Скарлетт Йоханссон здивував усіх.

Справа в тому, що Йоханссон, мабуть, вирішивши здивувати громадськість, відкрила магазин, що спеціалізується виключно на продаж попкорну. Нічого іншого ви тут не знайдете, а от смаків цього улюбленого всіма американцями (і не тільки) ласощів — хоч відбавляй.

За заявою самої актриси, особисто присутній на відкритті даного магазину, вона давно замислювалася про те, щоб подібним чином об’єднати 2 абсолютно різні культури — французьку та американську.

Магазин отримав назву Yummy Pop. Тут можна знайти попкорн зі смаком сиру, різних трав і прянощів, оливкової олії, з простим солоним або солодким смаком, і т. д. Розташований він, зрозуміло, у Франції, де і проживає сьогодні його засновниця.

Потрібно також відзначити, що ідея подібного магазину далеко не нова. В Америці вже є ціла мережа магазинчиків попкорну. Які, до речі, користуються великою популярністю у місцевого населення. Так що, в даному випадку більше «чіпляє» те, хто саме відкрив Yummy Pop.

Поділіться своєю думкою