Польоти в аеродинамічній трубі: бізнес-ідеї для початківців, у сфері сервісу

Напевно, кожен чув чудові історії про стрибки з парашутом і ні з чим не порівнянних відчуттях, які виникають при цьому. І звичайно в таємниці мріяв пережити їх, от тільки страх опинявся сильніше. Зрозуміло, таких острожных людей можна всіма силами закликати піднятися над своїми слабкостями і переступити через себе. А можна запропонувати їм більш безпечну альтернативу стрибка, ще й заробивши на цьому. Мова йде про польоти в аеродинамічній трубі.

Для початку про те, що взагалі таке аэротруба. Це спеціальний пристрій, що імітує відчуття від стрибка з парашутом. Любитель захлестывающих емоцій точно також відчуває стан невагомості, але не ризикує при цьому серйозно покалічитися.

Таку аэротрубу можна сконструювати самостійно або купити. Причому атракціон може бути як стаціонарним, так і пересувним. Все залежить тільки від вашого бажання і самого виду аэротрубы.

Мобільні труби або розміщуються на базі напівпричепа, або являють собою збірну конструкцію, яка легко збирається і розбирається прямо на місці. А ось стаціонарні труби — пристрої серйозніше. До них підводяться комунікації для подачі повітря і електрики, а самі труби встановлюються на фундамент.

Аэротрубы можуть бути відкритими або закритими, розраховані на різну кількість людей — від маленької групи з 1-2 відвідувачів і до співтовариства з 8 екстремалів.

Встановити такий атракціон можна практично де завгодно: на вулиці, в окремому приміщенні і навіть в торговому центрі. Вибравши підходяще приміщення, потрібно укласти договір оренди і отримати дозвіл від місцевої влади.

При роботі не обійтися без інструкторів, а також спеціальної екіпіровки: рукавичок, шоломів, комбінезонів. Аэротруба хоча і набагато безпечніше стрибків з парашутом, все-таки досить травмонебезпечна. Тому техніка безпеки понад усе.

Перебування в атракціоні умовно можна розділити на три етапи:

  • Теоретична підготовка. Працівник проводить інструктаж, після чого клієнт переодягається в «льотну» екіпіровку.
  • Тренування. Відвідувач розминається і робить пробний політ тривалістю кілька десятків секунд.
  • Основний політ.

Сам політ як правило триває близько 3-5 хвилин. Звичайно, час може бути будь-яким, але для непідготовлених людей більш тривале перебування в аеротрубі небезпечно.

Такий атракціон повинен також передбачати можливість надання першої допомоги при закачуванні або втрати свідомості у відвідувача.

Як правило, з цим цілком може впоратися сам інструктор, тому необхідності наймати медсестру немає.

До речі, політати в аеротрубі може далеко не кожен. Вона здатна підняти людину в повітря тільки в тому випадку, якщо його вага — не більше 100 кг. Тому бажано завжди тримати підлогові ваги поруч з атракціоном.

Організація польотів в аеротрубі — бізнес, який підійде скоріше для великого міста. Все-таки любителів гострих відчуттів обмежена кількість, так і дозволити собі польоти вони можуть далеко не кожен день.

Поділіться своєю думкою