Полірування автомобільних фар

Послуги автосервісу завжди затребувані. Координати хорошого майстра, відповідально відноситься до роботи і дає гарантію на якість виконаних послуг, клієнти передають один одному. Потік замовлень у такого фахівця ніколи не припиняється.

Вважається, що бізнес з надання послуг автосервісу вимагає великих інвестицій. Однак є і такі маленькі ніші, де працювати можна поодинці без значних капіталовкладень. Однією з малорозвинених послуг автосервісу є полірування фар.

Наскільки ця послуга затребувана?

Поверхня стекол фар виходить з ладу набагато частіше, ніж потрібно капітальний ремонт для автомобіля. І причина звернення водіїв в автосервіс за допомогою у відновленні нормального стану фар природна: тут справа не тільки в неестетичному зовнішньому вигляді авто з помутневшими і пожовклими фарами, але і в поганому світлі фар. Погодьтеся, блискучі, добре відполіровані фари справляють незабутнє враження, машина з ними виглядає набагато молодше свого справжнього віку. Тому будьте впевнені: ваш бізнес завжди буде користуватися попитом.

За підрахунками фахівців, первинних вкладень в розмірі $500 цілком вистачить для оренди гаража, де можна організувати сервіс по поліровці, і закупівлі найнеобхіднішого: шліфувальної машинки і шліфувальних кругів, а також спеціальних паст.

Якісна робота стане для вас найкращою рекламою. Дохід від приведення в порядок фар на восьми машинах при встановлених вами не завищених цінах повністю окупить початкові інвестиції.

Поділіться своєю думкою