Полімерне фарбування автомобіля

Авторемонтний бізнес у всі часи вважався одним з найбільш вигідних і прибуткових. Заповзятливі бізнесмени здатні заробити гроші на чужих авто навіть у найбільш кризові для країни дні. Прекрасний дохід можна отримати, надаючи послугу полімерної фарбування транспортних засобів. Полімерні композити для авто ще тільки набирають популярність, тому зайняти гідне місце в цій бізнес-ніші не складе праці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку варто знайти відповідне приміщення для проведення фарбувальних робіт. Підійде звичайний гараж, так як установки традиційних камер для фарбування не потрібно. Після цього необхідно знайти постачальників полімерного композиту і придбати певну його кількість.

В середньому, 10 літрів полімеру коштують в районі 200-220 доларів. Такого об’єму вистачить на повноцінне покриття кузова легкової машини. Полімер наноситься стандартним фарбопультом вартістю 120-150 доларів, тому його теж необхідно буде купити.

Знайти клієнтів допоможе реклама в різних джерелах: Інтернет, ЗМІ, оголошення у громадських місцях, візитні картки і т. д.

Композитний полімер в рази міцніше звичного всім лакофарбового покриття і служить набагато довше, виконуючи не тільки естетичну, але і потужну захисну функцію. До того ж полімерний склад випускається в широкій колірній гамі, тому знайти бажаючих облагородити свого «залізного коня» таким способом не складе праці.

Полімерне фарбування кузова авто коштує близько 40 000 рублів. З цієї суми необхідно відняти вартість композитного матеріалу. Вийде 20-25 000 рублів чистого прибутку з одного клієнта.

Share your thoughts