Полімерне фарбування автомобіля

Авторемонтний бізнес у всі часи вважався одним з найбільш вигідних і прибуткових. Заповзятливі бізнесмени здатні заробити гроші на чужих авто навіть у найбільш кризові для країни дні. Прекрасний дохід можна отримати, надаючи послугу полімерної фарбування транспортних засобів. Полімерні композити для авто ще тільки набирають популярність, тому зайняти гідне місце в цій бізнес-ніші не складе праці.

Для початку варто знайти відповідне приміщення для проведення фарбувальних робіт. Підійде звичайний гараж, так як установки традиційних камер для фарбування не потрібно. Після цього необхідно знайти постачальників полімерного композиту і придбати певну його кількість.

В середньому, 10 літрів полімеру коштують в районі 200-220 доларів. Такого об’єму вистачить на повноцінне покриття кузова легкової машини. Полімер наноситься стандартним фарбопультом вартістю 120-150 доларів, тому його теж необхідно буде купити.

Знайти клієнтів допоможе реклама в різних джерелах: Інтернет, ЗМІ, оголошення у громадських місцях, візитні картки і т. д.

Композитний полімер в рази міцніше звичного всім лакофарбового покриття і служить набагато довше, виконуючи не тільки естетичну, але і потужну захисну функцію. До того ж полімерний склад випускається в широкій колірній гамі, тому знайти бажаючих облагородити свого «залізного коня» таким способом не складе праці.

Полімерне фарбування кузова авто коштує близько 40 000 рублів. З цієї суми необхідно відняти вартість композитного матеріалу. Вийде 20-25 000 рублів чистого прибутку з одного клієнта.

Share your thoughts