Поліграф

Сучасне телебачення рясніє телепередачами і фільмами, в яких фігурує поліграф (детектор брехні). А чи знаєте ви, що основу власного поліграфного агентства здатне принести чималий дохід?

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Детектор брехні на сьогоднішній день в обов’язковому порядку використовується при прийомі на роботу співробітників МВС. Але і багато роботодавців, які займаються діяльністю, пов’язаною з високими ризиками різного характеру, з готовністю влаштовують перевірки кандидатів на важливу посаду на поліграфі. Особливо, якщо робота пов’язана з матеріальними цінностями. За допомогою детектора також часто вдаються при виникненні позаштатних ситуацій, що вимагають внутрішньоорганізаційних розслідувань.

Ще один сегмент вашої цільової аудиторії — це сімейні пари, які підозрюють своїх подружжя в невірності. До речі, чоловіки і дружини звертаються до поліграфологів сьогодні все частіше.

Щоб уміти коректно працювати з детектором брехні, необхідно пройти спеціалізоване навчання. Такі курси по часу займуть не більше 2 місяців, але після їх закінчення, ви отримуєте офіційний дозвіл на роботу з поліграфом. Щоправда, навчання платне — близько 60 000 рублів, але ці вкладення згодом окупаються досить швидко.

Найбільшу суму доведеться витратити на придбання самого поліграфа. Хороше професійне пристрій сьогодні коштує не менше 200 000 рублів. Плюс, включіть в бізнес-план витрати на оренду приміщення і заробітну плату працівника, який буде займатися пошуком клієнтів і відповідати на дзвінки.

Ціноутворення у цій сфері досить приємне для бізнесмена. Стандартна перевірка працівника якогось підприємства коштує близько 3000 рублів, якщо потрібно повноцінне службове розслідування з участю детектора брехні, плата за послугу поліграфолога збільшується.

Залучити клієнтів, як завжди, допоможе грамотна рекламна кампанія. Поширюйте рекламні буклети, створити сайт-візитку в Інтернеті, співпрацюйте зі ЗМІ, і все вийде!

Share your thoughts