Покупки з новими технологіями: Інноваційні ідеї

Не так давно супермаркети Британії почали освоювати і досить успішно застосовувати у своїй роботі інноваційну технологію IFTTT. Наголошується, що подібні схеми вже застосовувалися раніше.

Алгоритм їх роботи дуже простий: ви складаєте на своєму смартфоні схему. І слідом, купуєте, наприклад, квиток в теплі країни. Згідно з внесеним в пам’ять алгоритмом, додаток замовляє вам крем від засмаги або бронює номер в готелі. У випадку з супермаркетами вам пропонуються готові схеми покупок, що враховують, крім усього іншого і прогноз погоди. Якщо за нього у визначений день намічається мінус 18 градусів, то смартфон автоматично скасує замовлення на покупку і доставку морозива. Або замовить вам інгредієнти для гарячого глінтвейну.

Таке додаток буде дуже зручно для людей з поганою пам’яттю або для тих, хто весь час завантажений важливими справами. Тепер завдання малого масштабу можна буде довірити новим технологіям. І ви точно не купуйте нічого зайвого в супермаркеті, в той же час, не забувши зробити необхідні покупки. Автором розробки є людина по імені Лінден Тіббетс.

Поділіться своєю думкою