Покупець на замовлення

Часто трапляються в житті ситуації, коли дуже терміново потрібно знайти ту чи іншу річ, а часу на її пошук і купівлю просто немає. Наприклад, необхідно терміново придбати незвичайний подарунок до дня народження або ковбасу елітних сортів, яка відсутня в найближчому магазині, а прихід гостей очікується буквально через пару годин. У цьому випадку незайвим буде скористатися послугою так званого «покупця на замовлення», на надання якої підприємці мають можливість побудувати непоганий бізнес без стартового капіталу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Якщо ви комунікабельний, активний і мобільний, то цей проект — для вас. Особливих умінь у цій справі не потрібно, достатньо знати асортимент тих чи інших торгових точок, вміти оперативно знаходити їх контакти і добиратися до потрібного об’єкта в найкоротші терміни. Добре, якщо у вашому розпорядженні буде особистий транспорт (автомобіль, мотоцикл, скутер тощо).

Схема роботи проста. Ви поширюєте інформацію про вашу послугу усіма можливими способами (через знайомих, Інтернет, дошки оголошень) і чекаєте перших замовників. Разом з цим налагоджуйте контакти з менеджерами магазинів, постачальниками рідкісних товарів та іншими особами, які можуть вам знадобитися в роботі. Складайте власну базу даних і постарайтеся постійно оновлювати її — це суттєво полегшить вам життя. До речі, самі торгові точки з задоволенням ідуть на контакт з «найманими» покупцями: це дає їм можливість не тільки знайти додаткових клієнтів, але і дослідити товари конкурентів.

Потрібно розуміти, що в тому чи іншому місті, не завжди знайдеться потрібний товар, тобто 100%-ної гарантії того, що пошуки закінчаться вдало, ви своїм клієнтам дати не зможете. Але в будь-якому бізнесі існують ризики, і тут важливо вміти залагоджувати конфліктні ситуації, знаходити альтернативні варіанти і компроміси.

Share your thoughts