Покриття люмінофором: бізнес-ідеї у сфері сервісу, мінімальні вкладення, для початківців

Люмінофор — безпечний аналог фосфору, який будь-яке покриття перетворить в світиться шедевр мистецтва. Штука в тому, що ринок вільний, а перспективи у ідеї широкі.

Люмінофор — порошкоподібна речовина. Воно вбирає світло і сонячну енергію і випромінює колір в темряві. У порівнянні з фосфором, люмінофор — більш нешкідливий і безпечний для людини і тварин речовина.

Покривати їм можна будь-яку поверхню: будь то автомобільні диски, дерев’яний комод або бетонне покриття на підлозі. Люмінофор наноситься і на пластик, шкіру та тканину. В автомобільному напрямі застосовується для пластикових колпаков, символіки, фарбування автомобіля і аерографії.

В інтер’єрі та екстер’єрі будинків і квартир застосовується для обробки тротуарів, сходів, меблів, басейнів, поручнів та плінтусів.

Люмінофор можна наносити на сувеніри і навіть на нігті. Речовина змішується з основою, що підходить для даної поверхні — лаком або «рідким склом».

Речовина володіє рядом властивостей, які необхідно враховувати в роботі: не розчиняється у воді і розчинниках і випромінює світло 4-8 годин в залежності від часу «підзарядки». Фракція частинок речовини різниться, і перед роботою краще згадати хімію і вивчити особливості порошку.

Люмінофор світиться зеленим або блакитним кольором, але, додавши пігмент, ви можете домогтися будь-якого відтінку. Час роботи речовини залежить від того, наскільки якісно підготовлена поверхня і основа.

Метал потрібно знежирити і зачистити, а ще краще — отгрунтовать, вибравши для ґрунтовки білий колір, який краще відобразить світіння.

У прозорий лак додайте люмінофор і пігмент у співвідношенні 1:5. Після чого ретельно розмішайте суміш, щоб вона краще лягла на поверхню. Для нанесення використовується фарборозпилювач, валик або пензель. Покривати поверхню потрібно один раз. Щоб збільшити ефект світіння, збільшується кількість порошку. У завершенні поверхня покривається захисним шаром.

У бізнес потрібно буде вкласти близько 20 тисяч рублів. Купите все необхідне: фарбопульт (7,5 тисяч рублів), будівельний фен (1,25 тисячі), сушильну камеру (2,5 тисячі), електричний інструмент для шліфування і зачистки (2 тисячі) і ємності для сумішей (1 тисяча).

Для роботи вам потрібна майстерня і співробітники. Тому зразкові початкові вкладення складуть близько 50 тисяч рублів. Бізнес окупиться швидко і принесе прибуток близько 50 тисяч рублів на місяць.

Поділіться своєю думкою