Похмільний таксі

Як відомо, корпоративні вечірки у великих компаніях проводяться досить часто з різних приводів. Після святкування Нового року, завершення будь-якого проекту, дня народження фірми і т. д., яке може випадати і на середину тижня, у співробітників гарантовано болить голова, а самопочуття залишає бажати кращого. Так, похмілля — це вам не грип, при якому можна взяти лікарняний і відлежатися. Тут доведеться йти на роботу, інакше є шанс її втратити. Лондонські новатори перейнялися почуттям жалю і розуміння до офісного планктону, який страждає від похмільного синдрому і вимушеного плентатися на робоче місце, і запустили у місті інноваційний проект під назвою «Hangover Taxi» (похмільний таксі).

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть ідеї полягає в наступному: «постраждалий» від бурхливого корпоративу може звернутися до диспетчера незвичайного таксі, і «швидка допомога» прибуде негайно. Таксист не просто довезе клієнта до роботи, але і приведе його в працездатний стан за допомогою всіх доступних засобів. «Хворого», сів в автомобіль, чекають гарячі супчики, медичні препарати від похмілля, свіжовичавлені соки, мінералка. Також в асортименті представлені освіжувачі дихання і сонцезахисні окуляри. Пакет послуг включає приємне музичне супровід.

Потрібно відзначити, що спочатку похмільне таксі замислювалося в якості тимчасового експерименту, але проект отримав такий величезний відгук від цільової аудиторії, що сьогодні він існує вже на постійній основі. Можна не сумніватися, що подібна послуга буде вкрай затребувана і на неосяжних просторах нашої країни!

Share your thoughts