Подушка від безсоння

Багатьом знайома ситуація, коли страшенно хочеться спати, але неможливо заснути через хропіння сусіда по квартирі (кімнаті, ліжка) або через інших сторонніх шумів. Виправити ситуацію допоможе унікальна подушка, виготовлена молодими американськими виробниками і вже названа «чарівної».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Незвичайність подушки полягає в тому, що вона здатна пригнічувати будь-які сторонні звуки, чи то хропіння, скрегіт коліс за відкритими вікнами і навіть дзвін у вухах. Справа в тому, що в конструкцію м’якої високотехнологічної постільної приналежності вбудовані ультратонкі мов, які видають найніжніші заспокійливі звуки. Музика підібрана таким чином, щоб впливати на організм убаюкивающе в будь-якій ситуації.

Першопрохідці, які вже встигли протестувати винахід, в один голос стверджують, що це набагато зручніше і практичніше, ніж спати в навушниках. До подушці при цьому можна підключати різні гаджети (планшет, смартфон тощо).

Основним матеріалом для виготовлення подушки послужив високоміцний і екологічний поліестер. Наповнювач всередині також має штучне походження. Динаміки легко витягуються перед пранням, що вкрай зручно. Вартість подушки сьогодні встановилася на рівні 60 доларів. Найближчим часом виробник планує налагодити постачання в різні країни світу, в тому числі і в Росію.

Share your thoughts