Подушка-охолоджувач для ноутбука

Число різних «примочок», покликаних зробити користування особистим смартфоном або ноутбуком комфортним, зростає щодня. Далеко не кожне з нових винаходів насправді приносить користь і виявляється зручним у застосуванні. Але подушка-охолоджувач для ноутбука — це не той випадок. Пристосування по достоїнству оцінили всі без винятку користувачі, яким пощастило стати власниками цього гаджета.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Всім відомо, що ноутбуки сильно перегріваються при довгій роботі. Також цей портативний ПК не завжди буває зручно використовувати поза столу. Нова подушка вирішує обидві ці проблеми. По-перше, вона діє охолоджувально на корпус ноутбука, а по-друге її дуже приємно тримати на колінах. М’яка тканина не ковзає і не створює додаткового тиску. У користувача виникає відчуття, що ноутбук тримає хтось інший.

Винахід вкрай приємно на дотик. Для його виготовлення використовуються тільки натуральні матеріали: сам чохол виконаний з конопляного прядива, а всередину нього поміщена гречане лушпиння.

Вартість новаторського пристрою становить 160 доларів. Можна бути впевненим, що в епоху засилля комп’ютерних технологій такий потрібний продукт буде затребуваний практично в кожному будинку.

Share your thoughts