Подушка-охолоджувач для ноутбука

Число різних «примочок», покликаних зробити користування особистим смартфоном або ноутбуком комфортним, зростає щодня. Далеко не кожне з нових винаходів насправді приносить користь і виявляється зручним у застосуванні. Але подушка-охолоджувач для ноутбука — це не той випадок. Пристосування по достоїнству оцінили всі без винятку користувачі, яким пощастило стати власниками цього гаджета.

Всім відомо, що ноутбуки сильно перегріваються при довгій роботі. Також цей портативний ПК не завжди буває зручно використовувати поза столу. Нова подушка вирішує обидві ці проблеми. По-перше, вона діє охолоджувально на корпус ноутбука, а по-друге її дуже приємно тримати на колінах. М’яка тканина не ковзає і не створює додаткового тиску. У користувача виникає відчуття, що ноутбук тримає хтось інший.

Винахід вкрай приємно на дотик. Для його виготовлення використовуються тільки натуральні матеріали: сам чохол виконаний з конопляного прядива, а всередину нього поміщена гречане лушпиння.

Вартість новаторського пристрою становить 160 доларів. Можна бути впевненим, що в епоху засилля комп’ютерних технологій такий потрібний продукт буде затребуваний практично в кожному будинку.

Share your thoughts